Рух вантажного транспорту у Кропивницькому здійснюватиметься за найкоротшим маршрутом від в’їзду в місто

Вівторок, 1 червня 2021 11:56

Виконавчий комітет Кропивницької міської ради прийняв рішення заборонити рух великовагового та великогабаритного транзитного автомобільного транспорту територією міста. Про це проінформував журналістів заступник міського голови Олександр Вергун під час брифінгу в міській раді сьогодні, 01 червня.

- Постало гостре питання про прийняття такого рішення після того, як ми провели моніторинг руху транспорту вулицями Кропивницького і встановили потужний трафік саме транзитного вантажного транспорту, що значною мірою впливає на стан дорожнього покриття. Крім того, це є й порушення санітарних норм, особливо у нічний час, через значний шум, що створюють вантажівки, -зазначив посадовець.

Для прикладу Олександр Вергун згадав про в'їзд у Кропивницький з Бобринецького шляху з боку Миколаївської та Херсонських областей, коли вантажівки кожного дня з вечора і до пізньої ночі везуть в місто товар, потім повертаються на територію підприємств, яким належать, до Балашівської промзони, не менш активний рух, за його словами, і з боку Криворізького напряму.

У рішенні виконкому йдеться не лише про заборону руху в місті  транзитного великовагового та великогабаритного транспорту, там також окреслено окремі доручення, що також відзначив Олександр Вергун. Зокрема, комунальне підприємство “Спеціалізована монтажно-експлуатаційна організація” зобов'язане встановити, а де потрібно поновити, обмежувальні дорожні знаки на в'їздах до Кропивницького. Забезпечити контроль за обмеженням руху зазначеного виду транспорту в місті має управління патрульної поліції разом з управлінням Укртрансбезпеки.

Як зауважив заступник міського голови, від Кропивницької міської ради вже розіслано листи до місцевих підприємств, у яких їхніх керівників додатково інформують про прийняте рішення:

- Ми звертаємося до керівників підприємств та організацій різних форм власності з проханням провести роз'яснювальну роботу із водіями , скоригувати логістичну роботу по своїх вантажних  перевезеннях. Ми розуміємо, що доставка товарів потрібна, але здійснювати її треба  найкоротшим шляхом від в'їздів у Кропивницький, а не через усе місто.

Усі новини