Розхолоджуватися зарано і небезпечно: Андрій Райкович закликав кропивничан неухильно дотримуватися карантинних вимог

Понеділок, 5 липня 2021 15:20

Кропивницький міський голова Андрій Райкович закликав містян продовжувати дотримуватися усіх протиковідних карантинних заходів попри те, що епідемія пішла на спад.

- Нікого не повинно заспокоювати статистика захворювань на коронавірусну інфекцію. Погляньте в новинах, що зараз відбувається у наших сусідів, як поширюється штам “Дельта” і які наслідки фіксуються  від нього, особливо у молоді, - відзначив  очільник міста. - Вірус стає значно агресивнішим, тому маски, антисептики, соціальні дистанції залишаються  обов'язковими атрибутами нашого життя!

Міський голова звернув увагу кропивничан на організовані додаткові пункти вакцинації у Кропивницькому. Вони розташовані у зручних і доступних місцях: ТЦ “Копілка” і зал ЗОШ № 6.

- Управління охорони здоров'я, організуйте належним чином увесь процес щеплень, активізуйте первинну ланку, налагодить усі необхідні комунікації, - поставив завдання Андрій Райкович. -  Люди мають вчасно отримати інформацію про режим роботи   Центрів. Там має бути достатньо стільців людей похилого віку. Подбайте, будь ласка, щоб перед Центрами не було скупчення мешканців міста, роз’яснюйте, що можна приходити упродовж всього дня. Ми повинні зробити все максимально можливе, щоб місто отримало колективний імунітет. І, повторю,  - важливим залишається  дотримання карантинних вимог скрізь! Розхолоджуватись зарано і небезпечно.

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35