Програма книговидання у Кропивницькому продовжує впроваджуватися у життя

Вівторок, 16 лютого 2021 17:14

Програма книговидання у Кропивницькому продовжує активно впроваджуватися у життя. Це відзначила начальниця управління культури і туризму міської ради Анна Назарець під час свого звіту перед громадою за результатами виконання бюджетних програм 2020 року.

У цю програму вклали 18,6 тисяч бюджетних гривень: світ побачили 300 примірників книги Арсенія Тарковського «Бенкет Джмеля» у перекладі українською Світлани Орел.

За звітний період управлінням культури і туризму було організовано та проведено 19 масових заходів, тоді як початково планувалося  23. Свої корективи в культурне життя міста внесла пандемія коронавірусу. Середні витрати на проведення одного заходу склали 71,0 тисяча гривень.

Торік у Кропивницькому вдалося створили туристичний веб-сайт міста –  на це було витрачено 235,9 тисяч гривень та запроваджено освітньо-туристичний проект «Онлайн школа гідів Кропивницького 2020» з бюджетом  15,0 тисяч гривень.

 - Одним з основних наших завдань були і залишаються  якісні ремонти приміщень закладів культури. На 2020 рік затверджено три таких об’єкти для ремонту. Для цього у міському бюджеті передбачили 1, 353 мільйона гривень, - поінформувала Анна Назарець. – Ці гроші вклали в капітальний ремонт приміщення Туристично-інформаційного центру – 500,0 тис.грн. на благоустрій прилеглих територій Художньої школи імені Осмьоркіна - 210,0 тис.грн. і музичної школи №1 ім.Г.Г. Нейгауза - 643,0 тис.грн.

Усі новини