Про прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2021 році

П'ятниця, 16 липня 2021 08:49

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту повідомляє про прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2021 році відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування» (№ 840-IV від 22 травня 2003 року).

Премія присуджується особам — громадянам України віком до 35 років, молодіжним та дитячим громадським об’єднанням. Щороку присуджується десять премій.

Клопотання про присудження Премії подаються до 1 вересня цього року за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5.

Клопотання про присудження Премії можуть подавати центральні органи виконавчої влади, обласні та Київська міська ради, молодіжні та дитячі громадські об’єднання, що мають всеукраїнський статус відповідно до закону.

До клопотання подаються відомості про кандидата на здобуття Премії, його особисті досягнення або досягнення відповідного громадського об’єднання, рішення відповідного центрального органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, громадського об’єднання, копія паспорта громадянина України, ідентифікаційний код, контактний телефон та електронна пошта кандидата, копія свідоцтва про державну реєстрацію громадського об’єднання (як кандидата на здобуття Премії, так і громадського об’єднання, що висуває кандидатів на здобуття Премії).

До клопотання також додається довідка про підтвердження досягнень, що видана:

  • центральними органами виконавчої влади — стосовно осіб, які активно сприяли процесам державотворення;
  • комітетами Верховної Ради України — стосовно осіб, які активно сприяли розвитку парламентаризму;
  • місцевими радами — стосовно осіб, які активно сприяли розвитку місцевого самоврядування.

Інформація щодо Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування розміщена на веб-сайті Комітету з питань молоді і спорту http://komsport.rada.gov.ua/news/zakonopr_robota/premii.vm/72626.html

Контактна особа — Молоканов Юрій Анатолійович (тел. 255-32-99, електронна пошта: molokanoV@rada.gov.ua).

Для розгляду та подальшого внесення клопотань обласною радою на розгляд Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту документи приймаються до 30 липня 2021 року Кіровоградською обласною радою.

Усі новини