Предметом розгляду депутатської комісії стали проєкти рішень та звернення кропивничан у сфері землевпорядкування

Вівторок, 18 січня 2022 16:51

Сьогодні, 18 січня, під головуванням депутатки Кропивницької міської ради Валентини Яремчук відбулося засідання постійної комісії з питань екології, земельних відносин та комунальної власності. Участь у засідання взяв секретар міської ради Олег Колюка.  

Комісія розглянула цілу низку питань в сфері земельних відносин. Зокрема, звернення уповноваженої ГО “Баланс прав” Маріанни Федотової щодо упорядкування розташованої неподалік селища Нового орендованої ділянки, на території якої нині знаходиться стихійне сміттєзвалище та депутата Подільської районної у місті Кропивницькому ради Дмитра Рябова стосовно зміни призначення нефункціонуючого Арнаутівського кладовища і влаштування на даній ділянці скверу. 

Члени комісії розглянули також проєкти рішення сесії міської ради щодо затвердження перспективного плану роботи ради у 2022 році, змін до її регламенту та програми управління комунальним майном, надання дозволів на розробку технічної документації і проєктів землеустрою, передачі земельних ділянок у власність містян, поновлення і припинення договорів оренди, надання дозволів на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, їх продаж і зміну цільового призначення, затвердження технічної документації із землеустрою, прийняття землі у комунальну власність тощо.

Крім того, депутати  ознайомилися з підсумковим звітом щодо роботи комісії у 2021 році і взяли його до відома.

Усі новини