Позиції комунального транспорту у Кропивницькому посилюються: до Дня міста надійшли 2 із 10 нових тролейбусів з автономним ходом

Понеділок, 21 вересня 2020 15:02

Кропивницький продовжує активно оновлювати парк власного комунального електротранспорту. До свого 266-ого дня народження місто отримало перші  два нових тролейбуси з автономним ходом із десяти запланованих. Ще вісім сучасних електробусів надійдуть в обласний центр до кінця жовтня.

Нові тролейбуси підвищеної комфортності дозволять суттєво підвищити якість пасажирських перевезень із віддалених мікрорайонів Кропивницького.

- Хочу порадувати мешканців мікрорайону Нового, відтепер селище і центральну частину міста зв’язуватимуть не тільки автобусні маршрути, а і тролейбуси з автономним ходом, - відзначив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 21 вересня. – При цьому для новенчан ми закупили тролейбуси з кондиціонерами, адже це найдовший за часом руху маршрут і люди мають почуватися у транспорті комфортно.

Нагадаємо, що на початку серпня за дорученням міського голови була оперативно опрацьована можливість придбання для Кропивницького десяти новітніх тролейбусів з автономним ходом. Загалом, сьогодні на вулицях Кропивницького містян обслуговують 31 тролейбус і 35 комунальних автобусів, які зайняли вагомий сегмент ринку пасажирських перевезень.

- Кошти на закупку тролейбусів передбачені у місцевому бюджеті на умовах фінансового лізингу. Стратегія міської влади направлена на створення в обласному центрі потужного і самодостатнього комунального парку сучасних великомісних транспортних засобів, - зауважив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.

Подальший розвиток комунального парку залишається в пріоритеті міської влади. Великомісні транспортні засоби мають працювати у всіх, без виключення, найвіддаленіших мікрорайонах обласного центру, підсилити можливості громадського транспорту на напрямках з великим пасажиропотоком, зокрема на маршруті до мікрорайону Нового, наголосив керівник управління.

Усі новини

Довідка про доходи — тепер в "Дії"
Понеділок, 15 серпня 2022 11:05