Повір у себе: юні кропивницькі плавці з інвалідністю були кращими на чемпіонаті області та спартакіаді

Четвер, 27 лютого 2020 09:08

У Кропивницькому. в обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Надія» завершився чемпіонат області та ІІ етап обласної спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з інвалідністю.

На змагання успішно виступили кропивницькі спортсмени. Так, у чемпіонаті області Андрій Деревінській посів І місце  в запливах вільним стилем на 50 та  100 метрів. Його одноклубниця Ольга Свідерська стала чемпіонкою вільним стилем на 50-метровій дистанції і в запливі на 50 метрів на спині,   Дар’я  Тарасенко здобула «золото» на 50 метрах вільним стилем і батерфляєм, Ірина Терещенко святкувала перемогу на 50 – метрівці  брасом і батерфляєм,  Денис Хрипта зайняв І місце на 50 метрах  вільним стилем і брасом.

У спартакіаді «Повір у себе» найкращими на дистанції 50 метрів стали Дяченко Валерія у плаванні на спині та брасом і Гаршанов Кирило - вільним стилем, на спині та  брасом.

Переможці та призери були нагороджені дипломами від регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт". Тренують спортсменів Олена Кузніцова та Юрій Жовтенко.

Усі новини

COVID-19: ситуація у Кропивницькому
Середа, 30 листопада 2022 15:05