Постійна депутатська комісія Кропивницької міської ради завершила розгляд двох електронних петицій

Середа, 22 лютого 2023 19:18

Постійна комісія Кропивницької міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту під головуванням депутатки Наталії Чередниченко завершила розгляд електронних петицій щодо висловлення недовіри та звільнення з посади начальника управління освіти Кропивницької міської ради Костенко Лариси Давидівни та щодо висловлення подяки та відзначення начальника управління освіти Кропивницької міської ради Лариси Костенко.

За інформацією Наталії Чередниченко, для вивчення питань, порушених в електронних петиціях члени комісії відвідали заклади освіти: НВК №26 та Новомиколаївську гімназію.

За результатами розгляду першої електронної петиції постійною комісією Кропивницької міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту прийнято рішення:

  1. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергію Колодяжному доводити до відома громадськості інформацію щодо розвитку освіти міста через проведення брифінгів не рідше одного разу на шість місяців.

  2. Начальнику управління освіти Кропивницької міської ради Ларисі Костенко розглянути питання щодо доцільності перебування на посаді директора комунального закладу «Новомиколаївська гімназія Кропивницької міської ради» та врахувати рекомендацію комісії щодо її звільнення в установленому законодавством порядку.

  3. Доручити управлінню з питань запобігання та виявлення корупції Кропивницької міської ради перевірити викладену в петиції інформацію та повідомити заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мосіна О.В. та Колодяжного С.О. щодо вжиття заходів, передбачених чинним законодавством.

  4. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергію Колодяжному повідомити автора петиції та постійну комісію з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної політики, культури та спорту про результати перевірки управлінням з питань запобігання та виявлення корупції Кропивницької міської ради.

  5. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергію Колодяжному направити листи та довести до відома керівників закладів освіти посилання на норму Закону України «Про освіту», де чітко зазначається, що керівник закладу має право самостійно призначати та звільняти з роботи працівників без погодження з начальником управління освіти.

  6. Довести до відома громадських організацій інформацію щодо направлення своїх звернень, скарг, пропозицій до міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» Кропивницької міської ради для вирішення проблемних питань.

Дане питання буде перебувати на контролі постійної комісії Кропивницької міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту.

Під час розгляду другої петиції була заслухана начальниця управління персоналу Кропивницької міської ради Наталія Магер. За її інформацією, подяки та нагородження в міській раді готуються відповідно до подання керівника, якому підпорядкований виконавчий орган. На даний час до управління персоналу міської ради подання щодо висловлення подяки та відзначення роботи начальника управління освіти Кропивницької міської ради Лариси Костенко не надходило.

У результаті розгляду інформацію профільного керівника взято до відома, електронну петицію не підтримано.

Члени депутатської комісії подякували містянам за активну громадську позицію та небайдужість.

Усі новини