Посадовців Кропивницької міської ради ознайомили зі змінами в електронному декларуванні

Середа, 16 лютого 2022 15:52

В Україні триває період електронного декларування доходів. Початок кампанії стартував 01 січня 2022 року і триватиме до 01 квітня 2022 року. Про це сьогодні, 16 лютого, повідомив начальник управління з питань запобігання і виявлення корупції Олександр Шишко.

- Для того, щоб суб'єктам декларування було максимально комфортно розпочати кампанію декларування 2022 року ми провели наші традиційні навчання на тему: «Зміни в нормативно-правовому забезпеченні декларування в Україні стосовно заходів фінансового контролю», - повідомив Олександр Шишко.

Семінар провела головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції управління Держпраці в Кіровоградській області Ангеліна Мусієнко. Під навчання посадовці та керівники комунальних підприємств дізналися про зміни в нормативно-правовому забезпеченні декларування у 2022 році, мали можливість наглядно ознайомитися з новою формою декларації та з особливостями її поетапного заповнення. В кінці кожного теоретичного блоку зустрічі Ангеліна Мусієнко надавала вичерпні відповіді на запитання посадовців.

Усі новини