Посадовці Кропивницької міської ради вчаться створювати ефективні презентації

Четвер, 17 червня 2021 09:34

16 червня у Кропивницькій міській раді розпочався навчальний міні-курс зі створення ефективних презентацій. Практичний семінар  організувало управління персоналу для посадових осіб міської ради.

Керуюча справами виконавчого комітету Світлана Балакірєва пояснила, чому була обраною саме така тема для навчання.

- Буквально іще 5 років тому презентації під час доповідей посадовців були не такими популярними і затребуваними. Посадовці б сказали, що нас і так чують і розуміють, ми можемо працювати і без презентацій. Нині ми вже знаємо, що без грамотної візуалізації важко розраховувати, що подану інформацію повноцінно почують, побачать і сприймуть. Презентації ефективно допоможуть проінформувати  про виконання бюджету, представити будь-яку програму соціально-економічного розвитку чи перспективу розвитку міста на найближчі десятиріччя. Це вже така значима складова нашої роботи, що з її ефективною подачею ми легко і просто закриваємо багато питань.

Спікером першого модулю навчання стала фахівець з візуалізації даних та презентаційних вмінь, тренерка Ольга Гріднєва. Цього дня слухачі працювали над правильним оформленням презентацій: вчилися створювати композицію, компонувати слайди, вибирати правильний фокус, підбирати шрифти, ефективно використовувати тексти тощо. Присутні активно брали участь в обговореннях та практичній роботі.

Усі новини