Покіс трави і вивезення сміття з території Кропивницького – два головних завдання комунальним службам на літній період

Вівторок, 4 червня 2019 19:14

Покіс трави на території Кропивницького має бути першочерговим завданням для комунальних служб обласного центру. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 04 червня.

Зелені зони відпочинку, громадські місця, за словами очільника міста, впорядковані, а територія вздовж магістралей, у спальних мікрорайонах, на Ковалівці та на узбіччях окремих в'їздів до міста трава знову підросла.

- Знаю, що на комунальному підприємстві працюють всього 10 косарів. Це - величезне навантаження, - наголосив Андрій Райкович. - Але треба заохочувати людей до роботи фінансово, матеріальне стимулювання вирішить брак кадрів. Необхідно знаходити вихід із проблеми.

Головне управління житлово – комунального господарства отримало завдання активніше контактувати з керівниками районних в місті рад, головами квартальних комітетів, завідуючими будинками, аби вони допомагали наводити лад на своїх територіях.

У той же час, спеціалізована інспекція Кропивницького має бути активнішою у складанні протоколів на нерадивих господарів та орендаторів земельних ділянок. Деякі з цих ділянок просто в центрі міста також заросли бур'янами.

- Набралися ласих шматків землі - мають хоча б викосять периметри. – попередив Андрій Райкович. – Доручаю управлінню торгівлі та побутового обслуговування населення проінспектувати прилеглі до закладів громадського харчування території, адже все разом складає загальне уявлення про рівень культури міста.

У цьому контексті Андрій Райкович звернувся також до керівництва ТОВ «Екостайл», яке займається вивезенням сміття у Кропивницькому, з вимогою за тиждень навести лад на всі контейнерних майданчиках зі збору твердих побутових відходів.

- По місту накопичені купи сміття, а його вивозите лише ви, бо маєте статус монополістів. Міська влада зробила все можливе, щоб ви працювали комфортно, - відзначив очільник міста. – Але я не дозволю, щоб місто було у смітті. На дворі спека, а відходи не вивезені, контейнери розбиті, без кришок. Ще раз попереджаю - не грайтеся з вогнем! Даю вам тиждень, щоб навести лад у своєму господарстві. Якщо ви не вірете у можливість створення комунального конкурентного вам підприємства з вивезення сміття, то глибоко помиляєтеся. Ми вже накопичили достатньо досвіду, але тоді вам вже не буде місця у цій сфері діяльності з такою роботою.

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35