Початкові і випускні класи у школах Кропивницького розпочнуть другу чверть навчання стаціонарно

П'ятниця, 30 жовтня 2020 15:56

Опалювальний сезон в закладах освіти Кропивницького розпочинається із понеділка, 02 листопада. Відповідне рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні сьогодні, 30 жовтня.

Як повідомив голова комісії, заступник міського голови Олександр Мосін, у суботу – неділю триватиме розпломбування усіх котлів КП «Теплоенергетик» і вони будуть запущені з тим, щоб у понеділок тепло стабільно поступало до приміщень дитячих садочків і загальноосвітніх шкіл Кропивницького, де необхідно забезпечити комфортну для дітей температуру.

За інформацією начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергія Коваленка, середня температура зовнішнього повітря у Кропивницькому ще не опускалася нижче 8 градусів Цельсія впродовж трьох діб поспіль, що дозволяє розпочати опалювальний сезон. У той же час за прогнозами синоптиків, наступного тижня очікується похолодання та дощі, і це призведе до зниження температури комфорту нижче 8 градусів.

На своєму засіданні комісія визначила і  порядок організації навчання в закладах освіти Кропивницького. Відповідно до прийнятого рішення, у звичному режимі, тобто стаціонарно, навчатимуться учні початкової школи і випускних 9-11 класів. Середня школа в умовах «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки, що вводиться на території обласного центру із понеділка, 02 листопада, перебуватиме на дистанційній формі навчання.

Усі новини