Питання містобудування - у центрі уваги постійної комісії Кропивницької міської ради

П'ятниця, 25 червня 2021 16:04

Сьогодні, 25 червня, відбулося засідання постійної комісії Кропивницької міської ради з питань архітектурної діяльності, містобудування та капітального будівництва.

На розгляд комісії під головуванням депутата міської ради Артема Стрижакова було винесено 4 питання, одне з яких, щодо розробки детального плану території в районі вулиці Васнєцова у Кропивницькому, викликало найжвавіше обговорення.

Як розповіла керівник управління містобудування та архітектури Кропивницької міської ради Ірина Мартинова, до управління  звернулася релігійна організація “Армія спасіння”, яка має на меті звести на зазначеній ділянці культову споруду, а для цього необхідно змінити цільове призначення землі. Управління рекомендувало релігійній громаді спершу розробити детальний план території, це питання і було винесено на розгляд комісії, однак депутати  рішення не підтримали.

Також не обійшлося без обговорення і під час розгляду питання “Про розроблення внесення змін до детальних планів територій в районі вулиць Козацької, провулків Козацького та Курінного у м. Кропивницькому”. Власники п’яти земельних ділянок не можуть розпочати тут будівництво, оскільки частина цих ділянок потрапляє під дію санітарно-захисної зони. Депутати-члени комісії з'ясували, що це не природна санітарно-захисна зона, а прилеглі до військових складів, які наразі не діють, землі. Відповідна довідка від балансоутримувача споруд, за словами Ірини Мартинової, є. Зрештою і рішення по цьому питанню було прийнято.

Одноголосно члени комісії підтримали також рішення і по двох інших питаннях: “Про внесення змін до рішення Міської ради міста Кропивницького від 31 січня 2019 року № 2276 «Про затвердження Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об´єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення міста Кропивницького на 2019-2021 роки” та “Про внесення змін до рішення міської ради від 29 січня 2014 року № 2774 «Про затвердження Програми створення та розвитку містобудівного кадастру у складі управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради на 2014-2021 роки”.

Усі новини