Підприємців Кропивницького запрошують долучитися до участі у грантовій програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Вівторок, 30 січня 2024 12:23

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголосила грантову програму для підтримки розвитку українських середніх та великих переробних підприємств, яка реалізується у партнерстві з Міністерство економіки України.

Загальний обсяг фінансування становитиме $10 млн. У рамках програми буде надано близько 30 грантів обсягом від $150 000 до $500 000.

Заявки приймаються до 08 березня 2024 року (включно).

Грантова програма підтримуватиме українські середні і великі переробні підприємства у діяльності, яка сприяє розширенню виробництва, створенню нових інноваційних продуктів та модернізації. Метою ініціативи є створення нових робочих місць в Україні та збільшення продажів товарів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Гранти будуть надані підприємствам, які працюють у секторах:

- упаковка та пакувальні матеріали;

- харчова промисловість;

- машинобудування та металообробка;

- текстиль;

-продукти на відновлення та реконструкцію (будівельні матеріали, вікна, двері, металовироби, електротовари тощо).

- Українські підприємці — рушійна сила економіки. Щодня вони долають безліч викликів, продовжуючи свою діяльність у надскладних умовах. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» створює можливості для українського бізнесу, аби він продовжував розвиватися, створювати продукцію з високою доданою вартістю та високооплачувані робочі місця, а також наповнював бюджет задля підтримки сталої економіки своєї країни, — зазначила керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» Олеся Залуська.

Дізнатися більше про грантову програму та подати заявку — за посиланням: https://chemonics.submittable.com/submit/285345/2024-038

Детальну інформацію про грант також можна буде дізнатися під час інформаційної сесії, яку Програма проведе онлайн. Чекайте на анонс на нашій сторінці!

USAID Ukraine - USAID Україна Olesya Volska-Zaluska

Усі новини