Перші 50 власників квартир, постраждалих від вибуху газу, отримають фінансову допомогу на оренду житла вже наступного тижня

П'ятниця, 11 лютого 2022 16:24

Заступник міського голови Сергій Колодяжний провів засідання робочої групи з розгляду звернень щодо надання постраждалим особам від наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з вибухом газу в житловому будинку по вул. Космонавта Попова, буд. 24, корп.1 допомоги на тимчасовий винайм чи оренду житла.

Станом на сьогодні, 11 лютого, робоча група погодила виділення матеріальної допомоги для власників 50 квартир, які подали увесь пакет необхідних для цього документів.

Гроші люди отримають вже наступного тижня, всі необхідні процедури для цього в міській раді виконують максимально швидко. Вже на понеділок, 14 лютого, готується відповідний проєкт рішення виконавчого комітету. Фінансове управління готове відразу ж профінансувати департамент соціальної політики, звідки вони й надійдуть постраждалим у вигляді матеріальної допомоги.

Постійно–діючий оперативний штаб продовжує працювати на місці події і у вихідні спеціалісти відділу по роботі зі зверненнями громадян міської ради продовжуватимуть приймати заяви на отримання допомоги від власників постраждалих квартир.

Нагадаємо, що виконавчий комітет Кропивницької міської ради на своєму позачерговому засіданні 10 лютого прийняв рішення про виділення коштів із резервного фонду бюджету Кропивницької територіальної громади.

Згідно із прийнятим рішенням, департаменту соціальної політики міської ради з резервного фонду міського бюджету будуть виділені на безповоротній основі кошти у сумі 852 тисячі гривень для надання допомоги громадянам на оренду та найм житла для тимчасового проживання терміном до трьох місяців.

У той же час, допомогти постраждалим можуть усі мешканці міста, перерахувавши кошти на рахунок благодійного фонду «Відкрита Україна» за реквізитами: Одержувач коштів БО ВІДКРИТА УКРАЇНА РБФ.КОД ЄДРПОУ 34099896. рахунок UA683052990000026006005101752 АТ КБ ПРИВАТБАНК. В рахунку необхідно вказати: «Благодійна допомога постраждалим від вибуху газу у Кропивницькому на вулиці Попова, 24, корпус 1. 2.02.22»

Усі новини