Переходити вулицю Шевченка у Кропивницькому стало безпечніше

Вівторок, 4 липня 2017 17:03

У Кропивницькому по вулиці Шевченка дорожники завершили роботи із нанесення пластикової розмітки на пішохідних переходах.

Як повідомили у відділі будівництва і благоустрою головного управління ЖКГ, всього на одній із центральних вулиць міста нанесено 10 пластикових пішохідних переходів, три з яких розташовані в зоні дії світлофорних об’єктів.

- Пластикова розмітка наносилася у нічний час, коли дороги були  вільними від руху транспорту, - відзначила головний спеціаліст відділу Тетяна Криворучко. - При нанесенні такої розмітки дуже важливо дотримуватись температурного режиму, який не може бути нижчим за 20 градусів. Також треба відзначити, що однією із особливостей пластикової розмітки є наявність у структурі матеріалу  скляних мікрокульок, завдяки яким забезпечується максимальний світлоповертальний ефект.   

Наступною, на якій планується нанести пластикову розмітку, буде вулиця Пушкіна. Якщо вулиця Шевченка облаштована лише пластиковими переходами, то по вулиці Пушкіна крім восьми пішохідних переходів, буде також нанесено пластикову осьову лінію. Роботи із облаштування розмітки по цій вулиці вже розпочалися.

Надалі своєї черги чекають вулиці Башкірська та Михайлівська. На останній розмітку будуть наносити після завершення поточного ремонту асфальтового покриття.

 

Усі новини