Патронатні вихователі у Кропивницькому вчасно отримуватимуть виплати на забезпечення догляду за дітьми

Вівторок, 9 травня 2023 17:19

Патронатні вихователі у Кропивницькому матимуть відтепер безперервне фінансування за рахунок можливості виплати поворотної фінансової допомоги з коштів бюджету Кропивницької міської територіальної громади для своєчасного забезпечення догляду, виховання та реабілітації влаштованих дітей до моменту отримання державної соціальної допомоги.

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Кропивницької міської ради на своєму засіданні сьогодні, 09 травня.

Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем визначено департамент соціальної політики Кропивницької міської ради.

- Департамент протягом п’яти календарних днів після укладання договору про умови запровадження патронату  та подачі відповідної заяви перераховуватиме одноразово резервні кошти на період до моменту отримання державної соціальної допомоги, - повідомила директорка департаменту Юлія Вовк.

Члени виконкому під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки, підтримали проекти рішень про організацію харчування вихованців комунального закладу  «Дитячий будинок «Наш дім», внесли зміни до фінансових планів міських комунальних некомерційних підприємств, до закріплених територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти та ІРЦ міста на 2023-2024 навчальний рік, погодили проект рішення міської ради про перейменування закладів освіти у Кропивницькому, затвердили Положення про комісію з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів та її складу у новій редакції і Положення про Молодіжну раду при виконкомі міської ради у новій редакції.

Цього дня виконавчий  комітет прийняв також важливі рішення, направлені на забезпечення стабільної життєдіяльності громади міста в умовах воєнного часу.

Крім того виконком  підтримав низку рішень у сферах містобудування та архітектури, соціальної підтримки та  спрямованих на забезпечення житлових прав і прав дітей у Кропивницькому.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21