Опалювальний сезон завершився: у Кропивницькому стартувала підготовка до зими 2021-2022 років

Вівторок, 13 квітня 2021 10:32

У Кропивницькому відучора фактично завершився опалювальний сезон 2020 – 2021 років. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Вергун під час брифінгу сьогодні, 13 квітня. Проте поки що вимкнули не всі котельні:  із 23-х ще 6 залишаються працювати, щоб тримати в теплі  заклади охорони здоров’я і дошкільної освіти.

- Розроблена така схема, щоб деякі котельні ще працювали і  подавали тепло в лікарні та садочки, там топитимуть ще тиждень точно. Але все залежить від погодних умов, - зазначив Олександр Вергун.

Разом з тим місто відразу  розпочало підготовку до наступного опалювального сезону.   Система теплозабезпечення міста, енергоефективність залишаються  пріоритетами у порядку вирішення нагальних питань життєдіяльності громади, а тому в Кропивницькому готуються впровадити нову ефективну схему теплопостачання.

- Ми активно працюємо над впровадженням цього проєкту. Вже  зроблена  якісна підготовча робота, і нині  наші партнери з USAID розробляють сучасну стратегію системи тепло забезпечення Кропивницького, - повідомив Олександр Вергун. -  Цей проєкт амбітний і дуже необхідний обласному центру. Я переконаний, ми втілимо його у життя.

Усі новини