«Олімпійський день здоров’я» крокує Кропивницьким

Середа, 7 листопада 2018 09:57

У Кропивницькому, в комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання № 32 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» відбувся «Олімпійський день здоров'я», присвячений 80-ій річниці утворення Кіровоградської області.

У заході, організованому завдяки співпраці управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», обласного відділення Національного олімпійського комітету України та дирекції навчального закладу взяли участь 65 дітей.

На відкритті спортивного свята всі його учасники дружно заспівали гімн України, а директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Микола Аношкін привітав юних спортсменів і побажав їм вдалих стартів. Школярі змагалися у спортивних конкурсах та естафетах.

Команди-учасниці нагороджені дипломами управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького, а всі юні спортсмени отримали сувеніри від обласного відділення НОК України.

Усі новини