Олександр Вергун: «У наступному році на кропивницьких перевізників чекають конкурс на перевезення і нові додаткові умови»

П'ятниця, 14 липня 2017 14:38

На початку 2018 року управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міськради проведе конкурс з перевезення пасажирів на маршрутах загального користування. Про це повідомив керівник управління Олександр Вергун сьогодні, 14 липня.

«До 23 червня 2018 року у нас укладені договори. Відповідно до чинного транспортного законодавства ми повинні провести конкурс за 3 місяці до терміну закінчення чинних договорів. Організатору перевезень надано право доповнювати ці умови додатковими. Всі моменти щодо GPS-навігації, виконання графіків руху, наявності пристроїв, які дозволять нам контролювати рух транспорту - це все буде прописано в додаткових умовах. Всі ці питання ми обговорювали і будемо додатково обговорювати з представниками Громадської ради. Всі моменти будуть погоджуватись з Громадською радою і ми враховуватимемо рекомендації її представників. Наш досвід буде врахований при складанні умов конкурсу і при укладанні нових угод на перевезення, щоб підвищити відповідальність перевізників за нетактовну поведінку їхніх водіїв», - повідомив Олександр Вергун.

Фото: Утренний город

Усі новини