Олександр Вергун: працюємо в режимі жорсткої економії пального

Вівторок, 3 травня 2022 14:58

Після атаки російськими ракетами Кременчуцького нафтопереробного заводу значно загострилася ситуація із постачанням пального для регіонів України, зокрема і для Кропивницького. У якому режимі працюватиме комунальний транспорт та на скільки вистачить запасів пального, розповів заступник міського голови Олександр Вергун.

- Усі комунальні підприємства, у тому числі у сфері житлово-комунального господарства та пасажирських перевезень, гостро відчувають дефіцит пального. У зв’язку з цим роботу КП “Електротранс” оптимізовано, скорочено графік руху автобусів, деякі автобусні маршрути замінили тролейбусами з автономним ходом, зокрема вивільнили п’ять автобусів на маршруті №274, які замінили тролейбусами. Це дало можливість зекономити витрати дизельного пального і забезпечити графік руху громадського транспорту. Надалі розглядаємо варіант запустити електротранспорт й інші автобусні маршрути, які курсують в напрямках Лісопаркової, Новомиколаївки, Лелеківки,  - повідомив Олександр Вергун.

За словами заступника міського голови, сьогодні оптимізована і переведена в режим економії і робота комунального господарства.

- КП «Універсал 2005» поки не залучає грейдер до виконання грейдерування вулиць приватного сектора, а також установку “Скандія”, яка прибирає підбордюрну частину доріг, скорочено роботу іншої комунальної техніки, яка прибирає вулично-дорожну мережу. Сьогодні працюють тільки бригади із асфальтування та ямкового ремонту дорожнього покриття, - додав посадовець.

Постачальники паливно-мастильних матеріалів обіцяють, що ситуація із забезпеченням необхідного обсягу пального у місті вирівняється до кінця тижня. Однак і наявних запасів є приблизно на такий же час.

- Наявних резервів пального вистачить на тиждень, тож працюємо в режимі жорсткої економії. Сподіватимемося, що повної зупинки транспорту не відбудеться, а ситуація із забезпеченням пальним вирівняється, - зазначив Олександр Вергун.

Усі новини