Олександр Мосін: власники кропивницьких недобудов мають дати їм раду

П'ятниця, 3 лютого 2023 15:04

Недобудована багатоповерхівка на вулиці Юрія Коваленка, 29 у Кропивницькому стане недоступною для сторонніх. Нині там тривають відповідні роботи.

Сьогодні, 03 лютого, заступник міського голови Олександр Мосін провів на території об’єкту робочу нараду, участь у якій взяли очільник Кропивницької окружної прокуратури Володимир Ізотов, начальник Кропивницького районного управління поліції Андрій Гудіма, заступник начальника ГУНП в області Олександр Сагаль та представники підприємства, яке виконує роботи.

- Питання обговорювалося спільно з правоохоронцями. Ми дійшли згоди, що проблема міських недобудов має бути вирішена якнайшвидше. Об’єкт на вулиці Юрія Коваленка чи не найпроблемніший. Його територію вже розчистили від сміття і хащів. Нині тут проводиться закладення віконних та дверних отворів першого поверху, підвальних приміщень і частково другого поверху, де є виходи на лоджії або балкони. Роботи виконуються за рахунок міського бюджету. Мета — унеможливити потрапляння в будівлю сторонніх осіб, насамперед дітей. На території даної недобудови маємо два трагічних випадки загибелі неповнолітніх. Подібне не повинно повторитися. Сьогодні головне для нас — зробити об’єкт безпечним. Також є домовленість, що його регулярно патрулюватиме поліція, - зазначив Олександр Мосін. - Юридичний відділ міської ради спільно з окружною прокуратурою працює над тим, аби дана недобудова набула статусу безхазяйного майна з подальшою передачею її до власності територіальної громади. Зокрема, це має стати стимулюючим посилом для власників інших подібних об’єктів. Міська влада продовжуватиме працювати у даному напрямку, тож балансоутримувачі недобудов мають нарешті згадати про відповідальність за своє майно і привести його до належного стану.

Стосовно будинку на вулиці Юрія Коваленка, то в перспективі вбачається проведення його реконструкції під житло для внутрішньо переміщених осіб. Для цього проєкту планується залучати кошти з різних джерел, у тому числі з державного бюджету.

Усі новини