Олександр Чельнік: немає жодних сумнівів у законності діяльності КП «Теплоенергетик»

Вівторок, 25 січня 2022 12:50

Ситуацію, що склалася з перевіркою Державною аудиторською службою комунального підприємства “Теплоенергетик” на брифінгу сьогодні, 25 січня, пояснив директор підприємства Олександр Чельнік.

Нагадаємо, останніми днями в соціальних мережах поширилася інформація щодо нецільового використання державних коштів та блокування роботи працівників Держаудитслужби, які нині здійснюють перевірку фінансово-господарської діяльності підприємства, пов’язану із механізмом відшкодування державою різниці в тарифах на теплопостачання, що утворилася на теплогенеруючих підприємствах за багаторічний період.

- Перед прийняттям остаточного рішення Урядом і Міністерством фінансів, у якій сумі профінансувати те чи інше підприємство, передувала перевірка Держаудитслужби. Усі необхідні документи, які вимагали представники служби, для визначення правомірності і обгрутованості для відшкодування різниці в тарифах, ми надали. Офіційних результатів перевірки ще немає, але в інформаційному просторі почала з’являтися інформація про зловживання, які начебто виявили на підприємстві. За попередніми результатами перевірки, з нас  зняли 32 мільйони гривень, начебто безпідставно нарахованої різниці в тарифах. Із цих коштів 25 мільйонів — це право попереднього орендаря підприємства на відшкодування різниці в тарифах. Ми це рішення оскаржуватимемо, - повідомив Олександр Чельнік.

За словами керівника “Теплоенергетика”, конфлікт із представниками Держаудитслужби виник через те, що ті почали вимагати надати всі документи  у надзвичайно короткий термін, а це фізично зробити не можливо, адже мова йде про надзвичайно велику кількість паперів.

- У мене, як у керівника, немає жодних сумнівів щодо законності діяльності підприємства. Всі угоди - від процедури закупівлі до звітів про виконання - можна перевірити на майданчику Прозоро. Зараз усі документи, визначені актом перевірки, представникам Держаудитслужби ми передаємо  згідно з актом передачі у спосіб, визначений чинним законодавством. Ситуація, що склалася з перевіркою фінансово-господарської діяльності, жодним чином не впливає на штатну роботу підприємства. Переконаний, що вона закінчиться миром, - зазначив Олександр Чельнік.

Усі новини