Олег Колюка: кропивничани виявили себе громадою згуртованою і націленою на перемогу

Середа, 11 травня 2022 17:15

Сьогодні, 11 травня, у Кропивницькій міській раді за участю секретаря міської ради Олега Колюки відбулася зустріч з представниками громадських організацій та релігійних громад, яка проводилася у форматі “круглого столу”: “Волонтери — переселенцям: взаємодія можливостей”.

Кропивницький  із перших днів війни почав приймати вимушених переселенців.  І з тих пір цей потік не зупиняється. Хтось приїхав на декілька днів і, перепочивши та оговтавшись, рушив далі до Європи, багато жінок з дітьми та літніх людей вирішили обрати собі за прихисток Кропивницький. На даний час статус внутрішньо переміщеної особи в обласному центрі  отримали близько 18 тисяч громадян.

- Виклики та випробування, що постають перед нашою країною щодня, дійсно проявили кропивничан як громаду максимально зібрану, згуртовану та націлену на перемогу, - відзначив, звертаючись до волонтерів Олег Колюка. - Я дякую вам від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність. Дякую усім за співпрацю. Усі пропозиції, що надійдуть під час круглого столу обов’язково будуть розглянуті та враховані у подальшій роботі.

Учасники зустрічі розглянули питання організації надання допомоги переселенцям на основі досвіду роботи гуманітарних центрів ГО “Територія успіху” та імені святого Миколая Чудотворця парафії Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Кропивницького.

Зокрема, Інга Дуднік презентувала нову форму реєстрації, заповнивши яку переселенці зможуть отримати допомогу.

Крім того, волонтери обговорили координацію спільних дій та комунікацію “влада — волонтери” та “волонтери — волонтери” щодо надання гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям. А ще, зосередили увагу на налагодженні взаємодії між організаціями, які постачають товар та організаціями, які надають його переселенцям.

Усі новини