Один місяць триватиме у Кропивницькому роз’яснювальна кампанія щодо заборони паркування на узбіччях магістралей – потім працюватиме евакуатор

Понеділок, 30 жовтня 2017 16:02

У Кропивницькому розширюється географія роботи великомісного пасажирського транспорту: завтра на маршрут виходять автобуси №118. Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 30 жовтня.

- Люди вдячні, бо транспорт просторий, комфортабельний, ходить згідно із графіком, водії чемні, - відзначив очільник міста. - Завтра має розпочати роботу маршрут №118 на Велику Балку. Необхідно продовжувати моніторинг пасажирпотоків і інформування щодо інтервалів руху нових автобусів, особливо в години пік.

Одночасно, міський голова доручив провести у Кропивницькому інформаційну компанію серед водіїв транспортних засобів щодо заборони паркування на узбіччях транспортних магістралей міста.

- Дороги в місті вузькі, по обидва боки припарковані машини, та ще і цілі автопоїзди стоять на розвантажені під торгівельними об’єктами, - звернув увагу Андрій Райкович. – Як у такому випадку рухатися габаритному громадському транспорту? Нам необхідно вплинути і на цю ситуацію. Активно попереджайте протягом місяця водіїв про заборону паркування на маршрутах громадського транспорту через усі можливі канали: засоби масової інформації, електронні ресурси, зовнішня реклама у місті. А тих хто не дослухається, через місяць будемо евакуювати на штрафні майданчики.

Дороги мають бути вільними і для можливості ефективного їх розчищення від снігу. Припарковані на узбіччях автомобілі не дають можливості чистити під бордюрами, так починають утворюватися намерзання, з якими потім дуже важко боротися.

Великогабаритні ж автопотяги, які обслуговують торгівельні мережі і магазини мають працювати вночі – у спеціально виділений час. Це є загальна практика, яка використовується у багатьох містах України, наголосив Андрій Райкович..

Усі новини