Нові перемоги юних кропивницьких велосипедистів

Середа, 19 травня 2021 12:11

Протягом п’яти днів у Сумах проходив відкритий чемпіонат України у багатоденних перегонах з велоспорту на шосе. Кропивницькі велосипедисти і в цьому чемпіонаті — серед лідерів.

У командному міксі серед юнаків здобули перемогу Євген Тесцов та Володимир Микитюк, вихованці комунального закладу «Комплексна-дитячо-юнацька спортивна школа № 1». А в особистому заліку Євген Тесцов посів друге місце.

У командному заліку серед молодших юнаків Дмитро Рубін та Олександр Штембуляк вибороли бронзу, а їх одноклубниця Катерина Воротиленко перемогла в категорії  молодших дівчат.

На другому етапі змагань у групових перегонах на 75 км Євген Тесцов перетнув фініш другим,  а Катерина Воротиленко у групових перегонах серед молодших дівчат на 40 км була третьою.