Ніна Рахуба: Кропивницький готовий прийняти підприємства з інших регіонів України

Середа, 13 квітня 2022 17:04

Департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради звернувся до керівників підприємств, розташованих у регіонах України, де нині ведуться бойові дії, перемістити виробничі потужності у Кропивницький.

- Запрошуємо підприємства з інших територій, де ведуться бойові дії та є загроза бойових дій, до Кропивницького, - звернулася до підприємців директорка департаменту Ніна Рахуба. -   На території нашого міста є вільні виробничі площі, які можуть бути використані для розміщення потужностей ваших підприємств, із якими можна ознайомитись тут. https://bit.ly/3O8Oj7u. Цей перелік постійно оновлюється і не є вичерпним, а постійно доповнюється.

Ми надамо Вам допомогу у налагодженні контактів із підприємствами, установами і організаціями, послуги яких вам будуть потрібні, у тому числі і в забезпеченні кадрами, у разі потреби.

З питань переміщення підприємств можна звертатися до департаменту з питань економічного розвитку міської ради у зручний для вас спосіб за телефонами: (050) 107-56-26, (095) 883-46-54, ел.пошта: ekonomika@krmr.gov.ua.  

Усі новини