Ніколи знову: у Кропивницькому вшанували пам’ять українців, загиблих під час усіх воєн

Понеділок, 8 травня 2023 15:17

У Кропивницькому вшанували пам’ять загиблих захисників і цивільних громадян під час усіх воєн в Україні. Сьогодні, 08 травня,  у День пам’яті та примирення квіти до могил Героїв на Алеях Слави Рівнянського і Далекосхідного кладовищ, а також до Вічного вогню на Фортечних валах поклали керівництво області, заступник міського голови Олександр Мосін, секретар міської ради Олег Колюка, військові, духовенство, представники громадських та ветеранських організацій.

Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України. Ціна українців у боротьбі з нацизмом – близько восьми мільйонів загиблих. Сьогодні Україна знову у війні проти нацизму ХХІ століття – проти рашизму. Про те, що через більш як сім десятиліть після завершення Другої світової, в нашій державі знову йде жорстока війна, нагадала ранкова повітряна тривога.

Україна бореться з ворогом і попри війну ми пам’ятаємо і шануємо наших героїв. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників.

Начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович і голова обласної ради Юрій Дрозд вручили нагороди  і відзнаки військовим, волонтерам, громадським активістам.

Квіти на знак пошани поклали до стели Алеї Слави загиблим учасникам ООС (АТО), меморіального знаку "Багнет" та стели "Могила невідомого солдата".

Усі новини