Навіки у строю: у Кропивницькому попрощалися з загиблими Воїнами
Сьогодні, 11 липня, у Кропивницькому провели у засвіти Воїнів-захисників — солдата Сергія Пича, старшого сержанта Андрія Волкова і старшого солдата Миколу Колєсніка.
Сергій Пич народився 18 липня 1989 року в Глодосах Новоукраїнського району. Після того, як закінчив школу, родина переїхала до Кропивницького. Тут він вступив до юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ. З 2010 року була робота в органах правопорядку, участь в АТО, за яку Сергія удостоїли президентської відзнаки.
Коли почалася повномасштабна російська навала, він добровольцем пішов захищати Україну. 18 травня кулеметник стрілецького відділення Сергій Пич загинув у бою, який точився в районі Тошківки Донецької області. Без батька залишився син, дружина втратила люблячого чоловіка, батьки — турботливого сина.
Корінний кропивничанин Андрій Волков після закінчення школи №26 вступив до машинобудівного технікуму, пройшов строкову службу в армії. Справою його життя стала робота в обласній філармонії, був звукорежисером від Бога, майстром на всі руки. А ще світлою, доброю, порядною людиною з великим серцем, чудовим сім’янином.
Велике горе прийшло в його родину 03 січня. Але тоді рідні ще сподівалися, що зниклий безвісти Воїн живий. Місяці болісних очікувань, сподівань на краще...
47-річний командир танку Андрій Волков загинув в бою під Соледаром Бахмутського району. Без батька залишилися двоє дітей.
Батьківщиною Миколи Колєсніка була Херсонщина, але з 2014 року його рідним містом став Кропивницький. Разом із дружиною виховував трьох доньок. “Все буде Україна!”, - казав він, і це гасло стало головним у його житті. З цими словами він пішов на війну захищати те, що любив і цінував — свою країну, рідних і друзів. Був там, де палало справжнє пекло, тримав оборону Бахмута. Мужнє серце 41-річного командира десантно-штурмового відділення перестало битися 04 липня.
Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк. Вічний спочинок вони знайшли на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища.