Нарахована заробітна плата менше мінімальної – звертайтеся до робочої групи з питань дотримання законодавства про працю

П'ятниця, 19 травня 2023 16:36

Сьогодні, 19 травня у Кропивницькій міській раді відбулось засідання міської робочої групи з питань дотримання законодавства про працю.

У засіданні взяли участь під головуванням заступника голови робочої групи - начальника відділу праці департаменту з питань економічного розвитку Миколи Рибака взяли керівники підприємств, установ та організацій Кропивницького.

- На сьогоднішньому засіданні члени робочої групи заслухали представників чотирьох підприємств Кропивницького, які здійснили нарахування заробітної плати найманим працівникам у IV кварталі 2022 року у розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, - відзначив Микола Рибак. - Адміністрації підприємств пояснюють, що у зв’язку з воєнним станом в країні певна кількість працівників переведена на не повний робочий день, багато працівників йдуть у відпустки за власний рахунок.

За результатами наради вирішено взяти до відома інформацію, надану керівниками та представниками підприємств, щодо причин виплати заробітної плати у розмірі менше мінімальної.

Під час засідання були також опрацьовані питання співпраці по наданню інформації з Головним управлінням державної податкової служби у Кіровоградській області та з Головним управлінням пенсійного фонду у Кіровоградській області.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21