На сторожі житлових прав кропивничан: громадська комісія розглянула питання квартирного обліку

Вівторок, 18 січня 2022 17:18

Сьогодні, 18 січня, під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлани Балакірєвої відбулося засідання громадської комісії з житлових питань.

Члени комісії розглянули 5 проєктів рішень виконавчого комітету.

Відповідно до заяв та поданих документів комісія рекомендувала виконавчому комітету взяти на квартирний облік шість осіб. Члени комісії також погодили проєкт рішення про зняття з квартирного обліку чотирьох осіб у зв'язку з поліпшенням житлових умов та шістьох осіб у зв'язку зі смертю, підтримали взяття однієї сім'ї на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів для тимчасового проживання та взяття на облік однієї особи для одержання кімнати у гуртожитку.

Окрім цього, під час засідання члени комісії розглянули питання про ліквідацію квартирного обліку на підприємстві УТОГ з прийняттям облікових справ громадян до міської ради та клопотання ЖЕО №2 щодо переоформлення особового рахунку на квартиру та заяви чотирьох громадян з житлових питань.

Іще одне важливе питання, винесене на розгляд комісії стосувалося правомірності перебування шести осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на квартирному обліку у позачерговій черзі.

Усі новини