На сторожі правил благоустрою у Кропивницькому

Понеділок, 24 жовтня 2022 17:09

Щоденний обхід працівниками інспекції з благоустрою та перевірки території Кропивницького за зверненнями громадян дають можливість оперативно реагувати на порушення Правил благоустрою.

Відкриті або пошкоджені комунікаційні колодязі завжди становлять небезпеку для мешканців міста. Так, працівником інспекції з благоустрою було попереджено відповідні служби щодо вжиття заходів стосовно заміни та накриття кришок на колодязях мереж водовідведення та теплопостачання по вулицях Яновського і Комарова. Недоліки за вказаними адресами були оперативно усунені.

Працівниками інспекції було виявлено також  чергові порушення щодо несвоєчасного виконання благоустрою після завершення земляних робіт, пов'язаних з усуненням аварійної ситуації на мережах електропостачання та теплопостачання по вул. Архангельській, 40/71, та вул. Полтавській, 81 на тротуарній та проїжджій частинах.

Після попередження інспекцією асфальтне покриття  було відновлено відповідними службами.

А от порушення під час самочинного будівництва у гаражному кооперативі «Гірник №2», про які сигналізували інспекції місцеві мешканці ще не усунуті, хоч за результатом перевірки скарги інспектор з благоустрою Кропивницької міської ради встановив факт проведення земляних робіт без відповідних дозвільних документів та склав на власника гаража протокол про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, для притягнення до відповідальності.

Крім того, під час огляду об’єкту працівниками управління державного архітектурно-будівельного контролю Кропивницької міської ради встановлено, що власником порушене асфальтне покриття з намірами розширення власного гаража на території загального користування, що не є його власністю.

У разі початку виконання будівельних робіт, без документів, які дають право на такі роботи, начальник управління повідомив власника гаража, що буде звертатися  до органів національної поліції для вжиття відповідних заходів та упередження настання негативних наслідків.

Усі новини