На прийомі у заступника міського голови Кропивницького

Вівторок, 14 грудня 2021 16:30

Сьогодні, 14 грудня, особистий прийом громадян провів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Вергун.

На прийом до посадовця звернулися мешканці міста різного соціального стану та категорій: пенсіонери, робітники, безробітній, дитина війни. Кропивничани порушили перед заступником міського голови вісім питань з важливих для себе сфер життєдіяльності територіальної громади: підсипки дорожнього покриття по вулиці Буровугільній, відновлення зовнішнього освітлення по вулиці Коцюбинського, провулку Коцюбинського та провулку Маркшейдерському, відновлення тротуарів по вулиці Київській, налагодження теплопостачання у житловому будинку, ліквідації аварійних дерев, підтоплення водами вулиці Кільцевої, зменшення тарифу на послугу теплопостачання, розміщення паркувального майданчика, поновлення на посаді кондуктора КП “Електротранс”.

На прийом були запрошені керівники виконавчих органів Кропивницької міської ради, яким, за результатами розгляду звернень, Олександр Вергун надав відповідні доручення. Порушені питання взяті на опрацювання та контроль.

Усі новини