На час відпустки Андрія Райковича, обов’язки міського голови виконуватиме секретар міської ради Андрій Табалов
Понеділок, 13 травня 2019 15:52
Міський голова Андрій Райкович від 14 травня перебуватиме у плановій відпустці. Про це очільник міста повідомив під час апаратної наради сьогодні, 13 травня.
Відпустка Андрія Райковича триватиме два тижні і у цей період обов’язки міського голови будуть покладені на секретаря міської ради Андрія Табалова.
- Усі питання вирішуватимемо в робочому порядку, - відзначив Андрій Табалов. – Відпустка міського голови – не є приводом, щоб розслабитися. Маємо у травні добре і активно попрацювати, щоб у літо увійти з гарним, чистим містом.
Усі новини
Тим, хто оберігає та захищає: у Кропивницькому відбулася церемонія спецпогашення нової поштової марки
П'ятниця, 9 травня 2025 14:43
У Кропивницькому обговорили впровадження домашніх візитів для підтримки сімей із дітьми до чотирьох років
П'ятниця, 9 травня 2025 13:57
Виступ Кропивницького ансамблю "Калинонька" зворушив вимушено переміщених матерів
П'ятниця, 9 травня 2025 13:53
У Кропивницькому вшанували пам’ять воїнів-спортсменів
П'ятниця, 9 травня 2025 13:44
День Європи: Кропивницький отримав вітання від мерів міст-партнерів Крефельда та Венло
П'ятниця, 9 травня 2025 13:24
У Кропивницькому продовжується ліквідація наслідків повітряної ворожої атаки
Четвер, 8 травня 2025 18:55
У Кропивницькому стартували капітальні ремонтні роботи на зупинках вулиці Євгена Тельнова: враховано інклюзивність
Четвер, 8 травня 2025 18:50
У Кропивницькому розпочалося озеленення скверу "Першого Єлисаветградського трамвая"
Четвер, 8 травня 2025 18:40
У Кропивницькому вшанували пам’ять загиблих українців у роки Другої світової і російсько-української війни
Четвер, 8 травня 2025 14:15
Інформаційний обмін із Пенсійним фондом – ключова умова для призначення житлових субсидій
Четвер, 8 травня 2025 11:55