На аварійні роботи в будинку, пошкодженому вибухом газу, планується виділення 1,5 млн. грн. з резервного фонду міського бюджету

Середа, 16 лютого 2022 17:18

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій порушила клопотання перед виконавчим комітетом  Кропивницької міської ради про виділення управлінню капітального будівництва міської ради коштів з резервного фонду бюджету Кропивницької міської територіальної громади у сумі 1,466 мільйона гривень на здійснення першочергових  невідкладних аварійно – відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня, що склалася у зв’язку з вибухом газу в житловому будинку по вулиці Космонавта Попова, 24, корп.1.

Відповідне рішення члени міської комісії з ТЕБ та НС під головуванням заступника міського голови Олександра Вергуна прийняли на підставі   інформації начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергія Коваленка.

Відділ з питань НС та ЦЗ отримав доручення спільно з головним управлінням ЖКГ направити до управління капітального будівництва, фінансового управління та департаменту з питань економічного розвитку подання щодо підстав виділення коштів з резервного воду міського бюджету, можливості здійснення відповідних заходів за рахунок інших джерел, можливого обсягу фінансування  і наслідків у разі не виділення коштів на такі заходи.

Остаточне рішення про виділення коштів з резервного бюджету має прийняти виконавчий комітет Кропивницької міської ради.

Усі новини