Музика – це світ, де вміють чути один одного: у Кропивницькій музичній школі №2 відбувся родинний концерт

Понеділок, 4 березня 2024 13:37

Традиційне «Родинне свято» наповнило концертну залу музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса у Кропивницькому весняним теплом і домашнім затишком.

Мистецька родина закладу щороку зростає і міцніє! Не секрет, що дітям найкраще живеться у світі краси, гри, казки, фантазії та творчості. Тож стіни музичної школи, де все це відчувається найатмосферніше, немов магнітом притягують сюди закохані у музику родини.

Музика вчить дітей сприймати світ добрим, справедливим і інтелігентним. Навчені боротися за те, щоб він таким і був у їхньому житті, вони стають справжніми патріотами своєї країни, її культури, її мови, її історії.

З любовʼю і ніжністю звучали зі сцени твори, присвячені найдорожчим – матусям, які за руку вводили своїх малюків у чарівний світ музичного мистецтва: пісні «Весна у маминих обіймах» у виконанні Анастасії та Кирила Кадигроба з мамою Катериною, «Подарунок мамі» у виконанні Віолети та Владислава Касьяненко, концертмейстер Тетяна Шинкевич, «Прогулянки» у виконанні Валерії Лисенко з мамою Анною.

Цікаво та яскраво родини презентували танцювальну музику: «Весела полька» звучала у виконанні сестер Аліни та Софії Карась,  «Полька» у виконанні Назарія Панасовця та його мами Тетяни Приходько, «Мисливський танець» у виконанні Ольги та Олександра Юрчак, концертмейстер Володимир Волошенко,   «Козачок» виконав дует у складі Вікторії та Софії Туровських; старовинний танець «Буре» презентував квартет скрипалів у складі Ольги та Олександра Юрчаків, Єлизавети Слободян та Романа Неживенка, «Танець блюз» звучав у виконанні Ренати та Кіри Давидових, запальним «Іспанським танком» зірвав шалені аплодисменти дует Катерини та Людмили Ніколенко, концертмейстер Володимир Волошенко.

Звучала під час концерту і сучасна музика: «Антракт» Наталії Боєвої у виконанні фортепіанного дуету братів Олексія та Єгора Кравченко, «Джазовий дует» створили скрипалі Олексій та Юліанна Назарови, концертмейстер Володимир Волошенко, мелодія «Пташка» прозвучала від фортепіанного дуету Аліпіі та Арсенія.

Тепло сприйняли глядачі чарівні українські пісні від дуету у складі Людмили та Миколи Ліпків, постійних учасників «Родинного свята» родина бандуристів - Олександра, Марії та Юрія Баранків.

«Веселий настрій» всім учасникам концерту подарував виступ інструментального ансамблю «Гармонія», у складі якого відразу  три родини: Вікторія та Анастасія Тарасенки, Анастасія та Злата Горбаньови, Кіра та Рената Давидови. Керівники та учасники ансамблю - Ганна Скачкова, Людмила Ніколенко, концертмейстер Тетяна Шинкевич.

Авторка сценарію і ведуча цього щирого світлого свята Оксана Осадчук представила нову ведучу концерту - викладачку Олену Соколенко.

Після усіх чисельних конкурсів і фестивалів, у яких активно бали участь вихованці музичної школи, родинний концерт вже не виглядав екзаменом ні для юних талантів, ні для їхніх викладачів, ні для люблячих матусів і татусів. Усі дарували один одному радість і отримували її навзаєм від насправді шалених овацій і теплих посмішок глядачів. І ця атмосфера знову перенесла юних музикантів у світ краси, гри, казки, фантазії та творчості. У світ, переповнений добротою, світ, де вміють чути один одного.

Директор школи Олена Надутенко щиро привітала всю мистецьку родину закладу, побажала усім переможного миру, добра та злагоди.

А яскравим фіналом концерту став смачний родинний пиріг!

Усі новини