Молодіжні громадські організації та творчі об’єднання Кропивницького запрошують виявляти активності за фінансової підтримки з бюджету громади

П'ятниця, 5 травня 2023 13:32

Відповідно до заходів міської програми "Молодь" на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Кропивницької міської ради №88 від 02.02.2021 року, передбачено фінансування спільних заходів з молодіжними громадськими організаціями та творчими об'єднаннями.

Ознайомитися із дорожньою картою щодо реалізації молодіжних ініціатив, проєктів та заходів молодіжним громадським організаціям та творчим об’єднанням запропонувала заступниця  начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська.

- На зустрічах із молоддю та підлітками Кропивницького ми отримуємо інформацію про те, що вони знають про можливість проведення спільних заходів з управлінням молоді та спорту міської ради за рахунок коштів міського бюджету. Утім механізм подання пропозиції, подальшої комунікації, тематики івентів і на що конкретно можна спрямувати кошти для багатьох є незрозумілими. Пропоную ознайомитися з подієвою стрічкою та заповнити гугл-форму, яка є своєрідним гайдом і розроблена з метою посилення участі молодіжних громадських організацій в реалізації молодіжної політики Кропивницького. Додам, що фінансування на реалізацію спільного заходу здійснюється одноразово, тобто ми не підтримуємо довготривалі проєкти. Після заповнення форми із заявником у найближчий час зв’яжуться фахівці управління молоді та спорту Кропивницької міської ради для подальшої співпраці, - зазначила Катерина Черкасська.

Електронну форму можна заповнити за посиланням: https://cutt.ly/K54xOW0

Як повідомила Катерина Черкасська, торік у липні членкиня Молодіжної ради при виконавчому комітеті Кропивницької міської ради Вікторія Поліщук створила телеграм канал «АКТИВНА молодь KROP». Це основний міський активний чат, некомерційна група для мережування та комунікації, інформації про можливості для молоді та тих, хто працює з молоддю: анонси, посилання, проєкти, вакансії, волонтерство, навчання, підтримка, пошук, контакти і т.д.  У каналі підписники діляться корисностями, організовують активності та запрошують долучитися до молодіжної спільноти Кропивницького.

Усі новини