Молодь Кропивницького може претендувати на здобуття премії Кабміну за особливі досягнення у розбудові України

Середа, 19 січня 2022 13:30

Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України уподовж 2021 року. Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження премії за попередні роки.

Щороку присуджується до 20 премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи вже були відзначені державними нагородами.

Для здобуття премії районні, районні у містах Києві та Севастополі  держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати до 1 березня 2022 року подання на одну кандидатуру. 

Премія присуджується за особливі досягнення за такими напрямами:

1) правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;

2) національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння збройним силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;

3) вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у XX столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України;

4) впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіта та працевлаштування соціально уразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;

5) популяризація здорового способу життя, спортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення;

6) утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства, материнства та батьківства;

7) культурно-мистецька та наукова діяльність, збереження і популяризація історичної та культурної спадщини;

8) захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.

Інформацію щодо переліку документів, які мають бути подані кандидатами на присудження премії та процедуру подання можна дізнатися на офіційному вебсайті Мінмолодьспорту.

Документи кандидата мають відповідати вимогам пункту 7 “Положення про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333. Повний пакет документів надсилається на поштову адресу: 01601 м. Київ, вул. Еспланадна 42, каб. 313 а.

Усі новини