Міжнародний день захисту дітей відзначили у Кропивницькому

Субота, 1 червня 2019 15:47

Сьогодні, 01 червня, відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Кропивницькому розпочалось зі святкових заходів на площі перед обласною філармонією. Територія площі була поділена на три сектори, на яких відбувались майстер-класи та рухливі ігри, які для дітей з усієї області організували керівники та гуртківці обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Урочисто привітати дітей та вручити подарунки з нагоди свята на урочистості завітали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, народний депутат України Костянтин Яриніч та секретар міської ради Андрій Табалов.

- Вже багато років поспіль, і це вже стало доброю традицією, Кропивницький вітає розумних, талановитих, спортивних дітей, - відзначив у вітальному слові Андрій Табалов. – У цей день у багатьох скверах, парках, майданчиках проводиться чимало цікавих для малечі заходів. Наше завдання, як дорослих, зробити усе можливе, щоб наші діти росли у мирі, добрі та мали гарне дитинство. Вітаю вас від імені міського голови Андрія Райковича, від депутатського корпусу, і бажаю вам якомога більше яскравих, сонячних днів у вашому житті.

Після теплих слів привітань від обласної та міської ради усім присутнім представникам дитячих будинків, дитячих будинків сімейного типу та шкіл-інтернатів області вручили кошики із солодкими подарунками.

Усі новини