«Місто шанує минуле і з надією дивиться в майбутнє»: у Кропивницькому оголошено конкурс на кращий відеофільм

Понеділок, 10 лютого 2020 10:03

З метою залучення талановитої та здібної молоді до створення мистецьких проектів, здатних поєднати кращі історичні надбання минулого з новими креативними ідеями та поглядами в майбутнє нашого міста, управління освіти та відділ по роботі із засобами масової інформації міської ради Кропивницького оголошують конкурс на кращий відеофільм «Моє рідне місто».

Гасло цьогорічного  конкурсу: «Місто шанує минуле і з надією дивиться в майбутнє».

У конкурсі, який проводитиметься у чотири етапи,  можуть брати участь учні закладів освіти міста Кропивницького.

Перший етап – анонсування конкурсу та оприлюднення його умов.

Другий етап – оголошення початку конкурсу та прийняття заявок щодо його учасників. На цьому етапі перевіряється відповідність відеофільмів тематиці та правилам конкурсу, а також відсутність заборонених елементів.

Третій етап – представлення відеофільмів учасниками конкурсу та організація прес-турів.

Четвертий етап – визначення переможців конкурсу, оприлюднення його результатів та нагородження.

Для участі у конкурсі необхідно подати до оргкомітету відеофільм за конкурсною тематикою на електронних носіях хронометражем не більше 10 хвилин. Учасник конкурсу має право представити свій відеофільм під власним ім’ям. Відеофільми приймаються як від одного автора так і від групи авторів.

Від одного учасника конкурсу приймається один відеофільм. В разі співавторства відеофільму потрібна згода всіх його авторів.

Роботи на конкурс представляються в одному примірнику, не повертаються і не рецензуються

Критерії оцінювання: повне розкриття тематики, художня майстерність, оригінальність.

Заявки на участь у міському конкурсі відеофільмів «Моє рідне місто» подаються до оргкомітету конкурсу (каб.103, управління освіти міської ради) у електронному  та  паперовому вигляді до 05 лютого 2020 року.

Відеофільми подаються до оргкомітету конкурсу до 20 лютого 2020 року за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, відділ по роботі із засобами масової інформації, каб.314. Телефон для довідок 22-69-48.

Усі новини

Вдячні переселенці — кропивничанам
Вівторок, 17 травня 2022 14:25
Нескорені патріоти України
Понеділок, 16 травня 2022 18:15