«Місто Кропивницький у фотооб’єктиві»: новий арт-проєкт започаткував музей Осмьоркіна

Понеділок, 15 лютого 2021 15:04

«Місто Кропивницький у фотооб’єктиві» - новий арт-проєкт започаткований художньо-меморіальним музеєм Олександра Осмьоркіна. Його метою є популяризація творчості кропивницьких фотографів, більшість з яких є лауреатами мистецьких премій – міської премії фотохудожників імені Василя Ковпака та обласної журналістської премії в номінації «фотожурналістика», а також сучасних фотохудожників, які мають високий професійний рівень у сфері фотомистецтва, створюють фотоматеріали, спрямовані на збагачення і збереження історичної спадщини, висвітлення культурного, соціального та економічного життя міста Кропивницького та його мешканців.

Символічно, що саме в рамках цього проекту представлена фотовиставка «Кропивницький – місто закоханих». Її експозицію складають 45 кольорових і чорно-білих світлин відомих у місті фотокореспондентів - заслуженого журналіста України Ігоря Демчука, що працює в обласній громадсько-політичній газеті «Кіровоградська правда», члена Національної Спілки журналістів України Олександра Шулешка, фотокора видання територіальної громади міста Кропивницького «Вечірня газета», та молодого фотографа Олексія Каприці з медіапорталу DOZOR.

Авторські фотороботи яскраво відображають сучасне життя кропивничан - їх почуття, відносини, сподівання, радість і віру в щасливе майбутнє, адже виставка присвячена Дню закоханих.

- Це чудове свято, яке відзначається 14 лютого, стало досить популярним в Україні. І хоча воно має релігійне підґрунтя, а життєва історія християнського священника, за легендою,  досить сумна, у всьому світі склалася традиція в цей день дарувати щось своїм коханим – вітальні листівки у вигляді сердечка «валентинки», шоколадні цукерки, прикраси, сувеніри, а головне виявляти увагу та піклування про тих, кого любимо, - відзначила директор художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна Віта Чернова, - Нинішня виставка є своєрідним дарунком фотомитців, закоханих в рідне місто Кропивницький.

Переглянути виставку можна за посиланням: http://osmerkinmuseum.kr.ua/ex/avt167_u.html

Усі новини

Шановні військовослужбовці!
Понеділок, 6 грудня 2021 10:53