Міська влада Кропивницького вчергове звертатиметься до Кабміну за дозволом збільшити кількість пасажирів у громадському транспорті

Понеділок, 14 червня 2021 14:41

Управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради готує повторне звернення до голови ОДА, Кабінету Міністрів України з проханням переглянути норму, що вимагає перевозити в громадському пасажирському транспорті лише пасажирів по сидячих місцях.

Таке доручення надав  міський голова Андрій Райкович під час щопонеділкової апаратної наради сьогодні, 14 червня.

Нині Кропивницький, які вся Україна, перебуває в «зеленій» епідеміологічній  зоні, тож послабити карантинні вимоги до перевезень цілком логічно, переконаний міський голова.

Через достатньо суворі обмеження  для громадського транспорту,  у Кропивницькому склалася надзвичайно напружена  ситуація з пасажирськими перевезеннями і міська економіка безболісно реагує на такі навантаження.

- Ми зі шкіри лізли, щоб створити у Кропивницькому сучасний парк нового великовмісного транспорту, зруйнувати монополію приватних перевізників. Але, створивши комунальне підприємство, на превеликий жаль, несемо величезні збитки. Наповнення тролейбусів і автобусів мінімізоване, - прокоментував Андрій Райкович. - Народ стоїть на зупинках. Мерзнув взимку, тепер під дощем чи під сонцем. Підприємство не зводить кінці з кінцями, бо в місті 80 тисяч пільговиків, 17 тисяч із них - пенсіонери за віком, на яких Уряд не виділяє жодної гривні компенсації за безкоштовний проїзд. Вся країна вже у “зеленій зоні”. Якщо дотримуватись правил, їздити в масках, у напівзаповнених автобусах і тролейбусах - зможемо відчутно виправити ситуацію.

Усі новини

Бережімо первоцвіт!
Четвер, 22 лютого 2024 16:08