Міська влада Кропивницького готова надавати компенсацію за оренду житла мешканцям будинку, постраждалого від вибуху

Четвер, 10 лютого 2022 17:31

Сьогодні, 10 лютого, Кропивницький міський голова Андрій Райкович проінспектував, як тривають відновлювальні роботи в будинку по вулиці Космонавта Попова, 24, корп.1.

Будівельники працюють – продовжують укріплення підвальної частини будинку. Газопостачання в більшості квартир 3-го і 4-го під’їздів вже відновлене. ЖЕО №4  безперебійно координує роботу усіх служб. Фірма «Ятрань» забезпечує харчування спеціалістів, які проводять аварійно – відновлювальні роботи в багатоповерхівці.

Андрій Райкович поспілкувався з місцевими та нагадав жителям першого і другого під’їздів, які будуть тимчасово відселеними з будинку на час відновлюваних робіт, про необхідність якнайшвидше приносити необхідні документи в штабний автобус, аби мати змогу отримати компенсацію за оренду житла. 

- Станом на цю годину маємо вже 44 заяви. Сподіваюсь, за п’ятницю – суботу ви донесете решту, щоб в понеділок – вівторок, після казначейських операцій, розпочати перерахунок грошей на ваші картки, - зазначив міський голова. -  Дуже прошу всіх поквапитись і якнайшвидше донести необхідні документи в наш штабний автобус. Прийом ведеться із 11.00  до 14.00..

Усі новини