Міська спецінспекція на сторожі правил благоустрою у Кропивницькому: кредитному підприємству довелося прибрати незаконну зовнішню рекламу

Середа, 14 листопада 2018 17:33

Сьогодні, 14 листопада, в рамках рейдової перевірки центральної частини Кропивницького інспектори міської спеціалізованої інспекції виявили низку порушень правил благоустрою міста працівниками одного з підприємств, що займається кредитуванням населення.

- Інспектори міської спецінспекції зафіксували відразу декілька порушень: відсутність урни для сміття, а вони відсутні біля всіх об’єктів цієї мережі, незаконне розміщення вздовж центральних вулиць міста Великої Перспективної та Преображенської рекламних конструкцій, прикутих металевими ланцюгами до лавок на зупинках, дерев, сітілайтів, - відзначив керівник сецінспекції Андрій Максюта. - Незаконно розміщені рекламні щити перешкоджають руху пішоходів, падають на проїжджі частини доріг. Минулого року був зафіксований випадок, коли людина перечепилася, впала і травмувалась через такий металевий штендер. У підприємства також відсутній договір про вивезення твердих побутових відходів.

Начальник спецінспекції звернув увагу, що працівники кредитного підприємства вже декілька років не дотримуються законодавства і порушують правила благоустрою міста, що неодноразово фіксувалося адміністративними протоколами.

За словами Андрія Максюти, і цього разу інспектори намагались зафіксувати усі наведені правопорушення, але працівники філіалу фінансової компанії почали перешкоджати роботі працівників спецінспекції та викликали приватну охоронну фірму. Касири підприємства заявили, що інспектори «здійснили напад» на відділення та заважають працювати.

Для з’ясування обставин на місце події виїхали начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Сергій Горбовський та начальник відділу з питань праці Микола Рибак. Наразі, виконавчими органами міської ради з’ясовується інформація щодо наявності дозвільних документів на даний вид діяльності підприємства та уточнюється інформація щодо офіційності працевлаштування його працівників.

Персоналу кредитної фірми все ж довелось відреагувати на зауваження інспекторів спецінспекції та прибрати рекламні конструкції з тротуарної частини.

Усі новини

Кропивницький проти насильства
Середа, 8 грудня 2021 15:20