Міська рада Кропивницького встановила правила гри у сфері сезонної торгівлі на території міста

Середа, 12 червня 2019 11:07

Міська рада Кропивницького затвердити Положення про порядок розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів на території міста .

Як відзначила директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Маріанна Морква, прийнятий регуляторний акт розроблено з метою упорядкування розміщення сезонних об’єктів з продажу квасу та морозива, атракціонів у період з 15 квітня по 15 жовтня, ялинок – з 15 по 31 грудня та забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету. Крім того, рішення упорядковує процедури розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів на території Кропивницького,

Рішенням  визначено порядок розміщення сезонних об’єктів торгівлі, термін здійснення  сезонної торгівлі  та розмір плати за розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів.

Підставою для розміщення сезонного об’єкта торгівлі є  рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького «Про визначення місць для здійснення сезонної торгівлі у місті Кропивницькому» та договір на сплату коштів, який укладається між департаментом з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської та суб’єктом господарювання. Сплачені суб’єктами господарювання кошти в повному обсязі перераховуються до Фонду розвитку та благоустрою міста Кропивницького.

Прийняте рішення набуває чинності на наступний день з моменту його опублікування у друкованому засобі масової інформація «Вечірня газета».

 

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35