Міська ланка цивільного захисту Кропивницького за необхідності готова функціонувати в режимі особливого періоду

Вівторок, 22 лютого 2022 15:47

Сьогодні, 22 лютого, виконавчий комітет Кропивницької міської ради власним рішенням затвердив план основних заходів цивільного захисту на 2022 рік.

Як повідомив начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко, передбачається застосування комплексного підходу до удосконалення єдиної системи цивільного захисту міста. Першочерговим завданням є приведення найпростіших укриттів у готовність до використання за призначенням, утримання їх в належному стані та дооснащення необхідним обладнанням і засобами.

Планується також участь у штабних тренуваннях різного рівня, відпрацювання алгоритму дій щодо переведення міської ланки цивільного захисту з режиму функціонування в мирний час на режим особливого періоду, здійснення заходів щодо запобігання виникненню пожеж у зонах зелених насаджень, виникненню надзвичайних ситуацій на підприємствах паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства і об’єктах соціальної інфраструктури тощо.   

Усі новини