Микола Сухомлин – Почесний громадянин міста Кропивницького у 2020 році

Субота, 19 вересня 2020 16:42

Високе звання Почесного громадянина Кропивницького у 2020 році за видатні заслуги перед територіальною громадою, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток, а також сприяння підвищенню авторитету міста та області на державному та міжнародному рівнях, активну громадську діяльність присвоєно видатному державному і громадському діячеві, кандидату економiчних наук, академiку Iнженерної академiї та Академiї економiчних наук України, повному кавалеру ордена "За заслуги" – Миколі Олексійовичу Сухомлину.

Атрибути Почесного громадянина міста вручили міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов.

У далекому 1864 році міською думою Єлисаветграда вперше було засноване звання Почесного громадянина міста. Це високе визнання - вдячність містян кращим представникам громади, які мають видатні заслуги, користуються загальною повагою і беззаперечним авторитетом, які своїми здобутками сприяють розвитку і прославляють рідне місто в Україні та  у світі.

Сьогодні кропивничани вшановують людину, знану далеко за межами нашого краю. Талановитий управлінець, компетентний, освічений, державник і патріот Кіровоградщини, Микола Сухомлин у 1995 році став першим головою обласної державної адміністрації, був представником президента в області, обирався депутатом та неодноразово очолював Кіровоградську обласну раду. 

Як голова Ради старійшин, Микола Сухомлин бере активну участь у громадсько-політичному житті Кропивницького, володіє колосальним обсягом інформації у багатьох сферах життя міста. До його мудрих порад завжди дослухаються керівники, депутати, громадські лідери.

 

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35