Михайло Бєжан про підсумки 2021-го і перспективи 2022 року у економічній сфері Кропивницького

Вівторок, 15 лютого 2022 14:44

У Кропивницькій міській раді продовжується  звітна сесія заступників міського голови та підпорядкованих їм керівників виконавчих органів за результатами виконання бюджетних програм у 2021 році.

Сьогодні, 15 лютого, звіт перед громадою тримав департамент з питань економічного розвитку міської ради на чолі із заступником міського голови Михайлом Бєжаном.

- У минулому 2021 році було проведено цілий комплекс заходів, спрямованих на створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, поліпшення умов життя для кропивничан, підвищення конкурентноспроможності громади в цілому, - зазначив Михайло Бєжан.

Він перелічив ключові минулорічні міські програми галузі, це зокрема “Програма зайнятості населення”, “Програма розвитку малого та середнього підприємництва”, “Програма формування позитивного інвестиційного іміджу” та “Програма реалізації громадського бюджету”.

І кожна із них має свої серйозні досягнення, про що далі вже більш детально інформувала директорка департаменту з питань економічного розвитку Ніна Рахуба.

Згадав Михайло Бєжан про  Стратегію розвитку  Кропивницької міської територіальної громади на період до 2030 року, розробляти яку почали саме у 2021 році.

- Основне завдання на 2022 рік, яке ми вбачаємо разом із профільним департаментом - сприяння інвестиційної діяльності та залучення у Кропивницький інвестицій з різних джерел, в тому числі і з державного бюджету, для цього - співпрацюємо із народними депутатами і з обласною владою. Так, за минулий рік вдалося придбати кисневий генератор для центральної міської лікарні (5,4 млн. грн.) , 12 модульних моніторів також для центральної міської лікарні (1,8 млн. грн.), відремонтувати окремі приміщення школи №10 (1,3 млн. грн.), відремонтувати вулиці: Вокзальну (60 млн. грн.) та Василя Нікітіна (10 млн. грн.), - перелічив заходи Михайло Бєжан, що були виконані в рамках фінансування з державної субвенції.

Детальний звіт про використання коштів в рамках реалізації бюджетних програм буде розміщено на вебсайті міської ради — нагадав заступник міського голови.

Він подякував департаменту за ефективну роботу, принагідно виділив також досягнення у сфері торгівлі

- Було багато запитань і зауважень щодо впорядкування сфери торгівлі у місті. І незважаючи на складну економічну ситуацію певних зрушень вдалося досягти — до міського бюджету додатково надійшло 615 тисяч гривень, і ця цифра зростатиме в тому числі за рахунок відрахувань у розміщенні тимчасових споруд.

Усі новини