Ми відстоюємо інтереси міста і громади на всіх майданчиках, в тому числі і в будівельній сфері — Андрій Райкович

Понеділок, 9 серпня 2021 14:01

Цими вихідними будівельники відзначили своє професійне свято.

До будівельної теми міський голова Андрій Райкович повернувся під час апаратної наради сьогодні, 09 серпня, але не стільки в контексті святкувань, як для того, щоб окреслити ключові позиції та завдання.

Особливу увагу він звернув на об'єкти будівництва в освітній сфері та в медицині.

- По реальних будівництвах необхідно попідтягувати усі хвости: на ремонтах шкільних об'єктів, по запланованих харчоблоках у великих школах. І слідкувати за якістю робіт! Що стосується лікарні швидкої медичної допомоги - основні будівельні роботи повинні бути виконані у 2021 році. Вже зараз потрібно оголошувати конкурс, визначати переможця-підрядника і нехай розпочинає вже роботи. Є бажання, є проєктно-кошторисна документація, є стартовий фінансовий ресурс: по 10 млн.грн. з обласного і міського бюджету — час діяти.

Згадав очільник міста і про продовження робіт на корпусах лікарні на Валах: “Так, це не новозбудована лікарня, але елементарні умови чистоти і санітарії повинні бути, це ознака сучасного медичного центру”.

- Кошти на кожен об'єкт: від маленького майданчика - до комплексу тепломодернізації- необхідні шалені. Хотів би, щоб і громада, публічні люди це розуміли. Місто масштабно не ремонтувалось десятки років - до півстоліття, і більше. Особливо комунальний простір: теплоенергетика, мережі, житлове господарство, дороги, паркові зони, Ковалівський парк зокрема. Ми на жаль у цих напрямках пробуксовуємо. Але ви знаєте, які виклики ми долаємо щодня, і з транспортом, і з медичними об'єктами. Ми немало зробили самотужки протягом попередніх п'яти років. Зараз переживаємо не кращі, далеко не “ситі” бюджетні часи, тому необхідно воювати за кожну додаткову гривню. І ми це робитимемо, відстоюючи інтереси обласного центру, інтереси громади на усіх майданчиках, - підсумував Андрій Райкович.

 

Усі новини