Мешканці зруйнованого вибухом газу будинку у Кропивницькому можуть відвідати свої квартири у визначений час

П'ятниця, 11 лютого 2022 10:24

Мешканців 71 квартири постраждалого від вибуху газу будинку по вулиці Космонавта Попова у Кропивницькому тимчасово відселяють на період виконання аварійно – відновлювальних і ремонтних робіт. Одночасно ремонтні бригади  готуються почати підсилювати пошкоджені будівельні конструкції вже на першому поверсі.

Питання вивезення майна з квартир правої частини першого і другого під’їзду, найбільш зруйнованих вибухом, і організація безпечного відвідування  людьми своїх помешкань для того, щоб забрати необхідні речі, стали головними у порядку денному засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під головуванням заступника міського голови Олександра Вергуна у четвер, 10 лютого.

- З метою убезпечення території будинку від самовільного проникнення, вона буде огороджена навколо першого і другого під’їздів, - відзначив Олександр Вергун. – Це необхідно, в першу чергу, щоб виключити можливість травмування і не ставити під загрозу життя мешканців.

Побувати у своїх квартирах мешканці першого під’їзду зможуть впродовж тижня у світлий час доби – з 09.00 до 18.00. Жителі другого під'їзду будуть більш обмеженими: вони зможуть зайти до своїх помешкань у неділю, 13 лютого, із 10.00 до 16.00 і в будні дні наступного тижня в обідній для будівельників час – із 12.00 до 13.00.

Планується повністю вивезти майно з дев’яти квартир: № 4, 8, 12, 37, 38, 40, 41, 44, 45. Першими будуть евакуювати меблі з квартир №4 та №38

Усі новини